دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

ماگ یا لیوان حرارتی چيست؟؟؟

ماگ یا لیوان حرارتی چيست؟؟؟

ماگ حرارتی چیست باید گفت : ماگ حرارتی ( لیوان جادویی ) از دسته لیوان های سرامیکی است که سطح آن با جوهری اکسیده و مخصوص پوشیده شده است.هنگامی که دمای لیوان در حالت معمول دمای اتاق باشد رنگ لیوان مشکی است ولی زمانی که مایع داغی را داخل آن بریزید کم کم تغییر حالت داده و پوشش کم کم محو و نقش روی لیوان نمایان می شود.

مثلا اگر شما نقشی از یک منظره را روی ماگ حرارتی داشته باشید در حالتی که لیوان سرد باشد رنگ لیوان مشکی است (در این حالت پوشش روی لیوان جادویی به دلیلی دمای پایین مشکی است) اما با ریختن یک مایع داخل آن رنگ مشکی ناپدید و تصویر منظره آشکار می گردد.به دلیل این خاصیت جالب ماگ حرارتی به آن لیوان جادویی نیز می گویند و اغلب بعنوان یک هدیه شگفت انگیز و جالب مورد استفاده قرار می گیرد.

ما همواره دوست داریم به عزیزان و افرادی که در زندگی ما نقش مهمی دارند هدیه ای خاص و منحصر به فرد بدهیم . لیوان جادویی به دلیل این خاصیت و مشخص نبودن تصویر آن در حالت معمول ، می تواند انتخاب جذاب و غافلگیر کنده ای باشد. شما در چاپ روی ماگ حرارتی هیچ محدودیتی را ندارید ، هر تصویر و طرح را به راحتی می توانید روی آن چاپ کنید . در مجموع یک کادوی تولد و یا هدیه جذابی خواهد بود.

ماگ حرارتی که همچنین به لیوان سرامیکی جادویی نیز معروف می باشد به عنوان یکی از مدل های بسیار جذاب این لیوان مورد استفاده قرار می گیرد که از آن می توان برای نوشیدن نوشیدنی های گرم استفاده نمود. این لیوان سرامیکی در زمانی که در آن مایع گرمی ریخته شود تغییر رنگ می دهد که این موضوع به خاطر استفاده از نوع جوهر اکسید شده در هنگام ساخت آن می باشد و در نتیجه حالت بسیار جذاب و منحصر به فردی به وجود می‌آید. مدل های مختلف ماگ حرارتی این قابلیت را دارد تا بر روی آن طرح های مختلف و جذاب مانند تصاویر مناظر، تصاویر خاطره برانگیز، نوشته های جذاب و غیره را طراحی کرده تا در هنگام داخل شدن نوشیدنی به این ماگ ها این نوشته ها نمایان گردند و طرحی بسیار منحصر به فرد ایجاد شود.

درباره نویسنده