دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

انواع ماگ های تبلیغاتی

انواع ماگ های تبلیغاتی

انواع ماگ های تبلیغاتی

ماگ و مدل های مختلف آن یک نوع لیوان بسیار محبوب و پرمصرف به حساب می آید. ماگ مدل های مختلف بسیار زیادی دارد که هر یک از آنها در نوع خود کاربردها و ویژگی ها و جذابیت منحصر به فرد ایجاد می نمایند. یکی از محبوب ترین مدل های ماگ، ماگ حرارتی می باشد.

ماگ یا همان لیوان سرامیکی به یک نوع لیوان گفته می شود که در میان لیوان های شیشه ای و سفالی طبقه بندی شده و از روکش های مختلفی برای ساخت آن استفاده می‌شود که از جمله مهمترین آنها می‌توان به سرامیک و غیره اشاره نمود. در حالت کلی با توجه به اینکه سرامیک گرما را به صورت کامل از خود عبور نمی دهد انواع مختلف لیوان های سرامیکی مانند لیوان سرامیکی که برای نوشیدن نوشیدنی های گرم مانند چای، قهوه، اسپرسو، کاپوچینو و غیره استفاده می شود. از تکنیک های بسیار متفاوتی برای انجام چاپ بر روی انواع مختلف ماگ استفاده می گردد. از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به چاپ حرارتی، چاپ سیلکون، چاپ عکس برگردان، چاپ تامپو، چاپ یخی، کوره ای و غیره اشاره نمود، که با استفاده از این روش‌ها می‌توان طرح های بسیار جذاب و منحصر به فردی را بر روی مدل‌های مختلف ماگ طراحی نمود که از جمله این طرح‌ها می‌توان به انواع مختلف تصاویر، لوگوها نوشته‌ها و هر چیز دیگری که مدنظر باشد اشاره نمود.

در حالت کلی مدل های مختلف لیوان سرامیکی دارای دسته بندی ها و ابعاد و اندازه های بیشتر و بزرگتر نسبت به مدل های مختلف لیوان های معمولی می باشند و در این موضوع نیز به راحتی بیشتر برای فرد استفاده کننده می باشد. مدل های مختلف لیوان سرامیکی چیزی در حدود ۳۵۰ میلی لیتر حجم دارند و می تواند انواع مایعات و نوشیدنی ها را در خود نگه دارد که این حجم تقریبا دو برابر لیوان های معمولی به حساب می‌آید. همچنین با توجه به طراحی بسیار منحصر به فرد و زیبایی که مدل‌های مختلف ماگ دارند از این لیوان های سرامیکی در بسیاری از موارد به عنوان لوازم دکوری بر روی میز و یا فضاهای دیگر استفاده شده و همچنین در فضاهایی که از دکور شیشه ای بهره می گیرند استفاده می گردد که می تواند در صورت لزوم در صورتی که به ماگ احتیاج داشته باشیم از آن استفاده نیز کرد. با توجه به همین موارد و ویژگی‌های مثبتی که مدل‌های مختلفی که لیوان سرامیکی دارد باعث شده تا از ماگ به عنوان یک وسیله شخصی برای کاربرد های روزانه و صرف انواع مختلف نوشیدنی های گرم استفاده بسیار بیشتر از مدل های مختلف لیوان های معمولی گردد. همین محبوبیت مدل های مختلف ماگ باعث شده تا لیوان های سرامیکی در طرح ها و مدل های مختلفی در سراسر دنیا تولید عرضه و به بازارهای مختلف تزریق گردند.

ماگ چیست؟
در حالت کلی برای تعریف لیوان سرامیکی می توان گفت نوعی لیوان و یا فنجان است که برای نوشیدن نوشیدنی های گرم مانند چای، قهوه، شیر داغ و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که اشاره شد ماگ و یا همان لیوان سرامیکی مدل های مختلفی دارد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به ماگ در دار، ماگ قهوه بیرون بر، ماگ ساده، ماگ حرارتی و غیره اشاره نمود. در صورتی که شما قصد خرید ماگ را داشته باشید و بخواهید برای خرید ماگ خاص اقدام کنید، این محصول از تنوع بسیار زیادی برخوردار بوده و شما در بین مدلهای مختلف این وسیله جذاب می توانید انتخاب های بسیار زیادی داشته باشید.

در حالت کلی مدل های مختلف لیوان سرامیکی حجم و فضای بسیار بیشتری نسبت به سایر لیوان ها دارد همچنین برای مدل‌های مختلف ماگ یک دسته طراحی می‌شود تا فرد استفاده کننده در هنگام استفاده از این وسیله راحتی بیشتری داشته باشد. مدل های مختلف ماگ چیزی در حدود ۳۵۰ تا ۵۰۰ میلی لیتر حجم دارند که این که در برابر دو برابر انواع مختلف جام و لیوان های معمولی می باشد. مدل های مختلف ماگ از طراحی غیر رسمی بهره برده و به عنوان وسیله شخصی از آنها استفاده می‌شود و کمتر در مکان های رسمی مشاهده می گردد که از ماگ برای صرف نوشیدنی استفاده شود. البته باید بگوییم که مدل‌های مختلف لیوان سرامیکی تنها برای نوشیدنی های گرم کاربرد نداشته و از آن ها می توان برای نوشیدن مدل های مختلف نوشیدنی های سرد نیز استفاده کرد.

درباره نویسنده