ساک دستی تبلیغاتی

چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی برروی کاغذ گلاسه همراه با روکش و یا پارچه ای انجام می شود. از ساک دستی کاغذی معمولا به عنوان ساک های خرید، بسته بندی و تبلیغاتی استفاده می شود. امروزه مجموعه ها و موسسات بزرگ از ساک دستی و یا شاپینگ بگ ها به عنوان ابزاری قدرتمند برای معرفی برند خود استفاده میکنند. ساک دستی کاغذی بندی با روکش های سلفون براق و یا مات در این مجموعه با چهار رنگ اختصاصی و با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و به صورت تماما اختصاصی انجام میشود.

چاپ ساک دستی برای تبلیغات

چاپ ساک دستی برای تبلیغات سازمان و شرکت شما انجام می شود پس برای موفقیت در عرصه ی تبلیغات میتوانید از این ابزار تبلیغاتی استفاده کنید.

وظیفه اصلی تبلیغات معرفی درست و موثر اهداف ، دیدگاه ها و ارزش های سازمان شماست . از ساک تبلیغاتی بعنوان تبلیغات و رسانه ماندگار یاد میکنند. ساک تبلیغاتی نوعی رسانه تجاری چاپی است که حاوی شرح مشخصات ،کاربرد کلی کالا ها و برخی اطلاعات مفید دیگر که مورد نیاز مصرف کنندگان و مشتریان شما قرار میگیرد.

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای استحکام بیشتری نسبت به ساک دستی کاغذی دارد و بصورت دوختی و پرسی موجود میباشد. ضخامت پارچه در انواع مختلف موجود میباشد رنگ های مختلف پارچه های موجود سبب تنوع رنگی جالبی در ساک دستی پارچه ای شده است.

چاپ ساک دستی پارچه ای معمولا بصورت تک رنگ و یا دو رنگ انجام میشود هر چند قابلیت چاپ تصاویر تمام رنگی بر روی ساک دستی پارچه ای امکان پذیر است.

مزایای ساک دستی چیست ؟

با ساک دستی مردم را از برند تبلیغاتی خود آگاه کنید! 

با ساک دستی تبلیغاتی جذاب ، آگاهی ویژه ای از برندتان به مخاطبان بدهید. نمایش لوگو درقسمت قابل چاپ با اندازه ی نسبتا بزرگ میتواند یک روش بسیار موثر برای نشان دادن نام تجاری شما به صدها نفر از مردم باشد.

بودجه ی تبلیغات

یکی از دغدغه های اصلی در ایجاد یک آیتم تبلیغاتی هزینه است.

هنگامی که ابزارهای تبلیغاتی مثل بنر، آگهی ، تیزر و… را باهم مقایسه کنیم، میبینیم که چاپ ساک دستی راهی نسبتا باصرفه تر و ملموس تر برای رساندن پیغام به مخاطب است. ساک دستی های تبلیغاتی برای کمپین های تبلیغاتی با بودجه ی کم بسیار ایده آل و مناسب است.

طراحی و کاربرد را باهم تلفیق کنید ! 

یکی از بهترین مزایای ساک دستی تبلیغاتی قابلیت های کاربردی آنهاست. همه ی مردم از هدیه گرفتن لذت می برند و اکثرا برایش انتظار میکشند.

یک کیف تبلیغاتی که تصویر خیره کننده ای روی آن چاپ شده و از فاصله ی دور قابل دیدن است، به عنوان هدیه بسیار جذاب میباشد؛ مخصوصا زمانی که داخل کیسه، هدایایی مثل پاوربانک، تقویم رومیزی، سررسید سال نو، ساعت دیواری و … باشد.