چاپ تیشرت تبلیغاتی

چاپ تیشرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی ارزان

استفاده از تیشرت های تبلیغاتی کاربردی و زیبا حتما ایده ای تأثیرگذار برای تبلیغات شرکت در جهت معرفی برند و یا محصول شما است. البته با این وجود تولید و چاپ تیشرت تبلیغاتی باید زیرکانه و خیلی با دقت بالا انتخاب شود، زیرا شدیدا در دید مخاطب نسبت به شما تاثیر می گذارد.

خرید تیشرت تبلیغاتی

این مسئله که پوشش و استفاده از تیشرت تبلیغاتی و سازمانی کمک شایانی به فروش و معرفی محصول شما دارد، صد در صد بر کسی پوشیده نیست، ولی چگونگی بهره مندی از این روش از چاپ تبلیغاتی صد چندان از اهمیت خاصی برخورداراست.

حتما در کار تبلیغاتی هزینه یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب یک محصول است، ولی برگشت پذیری سرمایه در تبلیغات هم یکی دیگر از فاکتورهای مهم است. در چاپ تیشرت تبلیغاتی یکی از مسائل مهم و سخت، انتخاب جنس تیشرت بر پایه دو اصل بالا یعنی هزینه و کیفیت کارایی اش است که باید مورد توجه قرار گیرد.

ویژگی های چاپ تیشرت تبلیغاتی

یکی از اساسی ترین ویژگی های یک خرید تیشرت تبلیغاتی یا به صورت عمومی پوشاک جنس آنها است. مسلما همه ی افرادی که اقدام به چاپ لوگو، برند و یا محصول خود به روی تیشرت می کنند، حتما می خواهند که مخاطبان آنها که این تیشرت ها را تهیه میکنند، از این تیشرت ها در سطح شهر و در بین مردم استفاده کنند، از این پس اگر جنس تیشرت های استفاده شده، آن کیفیت خوب را نداشته باشند و برای مصرف کننده اذیت کنند باشد، کل سرمایه برای تولید و چاپ یک تیشرت از بین می رود. پس جنس تیشرت باید حتما در اولویت باشد. که بهترین جنس را انتخاب کنیم.

انواع تیشرت های تبلیغاتی :
تیشرت تبلیغاتی سه دکمه پلی استر پنبه
تیشرت تبلیغاتی سه دکمه لاکرا
تیشرت تبلیغاتی سه دکمه تریکو
تیشرت تبلیغاتی یقه گردپنبه
تیشرت تبلیغاتی یقه گردملانژ
تیشرت تبلیغاتی یقه دار ۱۰۰% پنبه
تیشرت تبلیغاتی یقه دار پلی استر پنبه
تیشرت تبلیغاتی یقه دار لاکرا
تیشرت تبلیغاتی یقه دار پنبه سوپر

مشخصات تیشرت های تبلیغاتی
تیشرت تبلیغاتی معمولا دارای رنگ بندی های مختلف است که با توجه به شرکت در خواست کننده این رنگها انتخاب میشوند.

جنس پارچه ها معمولا با جنسی است که بتوان به راحتی نشانه های تبلیغاتی را روی آن انجام داد.

تیشرت ها در دو شکل آستین بلند و آستین کوتاه وجود دارد ،معمولا تقاضای تیشرت آستین کوتاه میشود.

تیشرت های تبلیغاتی معمولا یقه گرد هستند البته با توجه به در خواست مشتریان میتوان تیشرت تبلیغاتی را با یقه های متفاوت تولید کرد.

نظر خود را بنویسید