دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

هدایای تبلیغاتی نفیس

هدایای تبلیغاتی نفیس

هدایای تبلیغاتی نفیس

یکی از بهترین و موثرترین روش های تبلیغاتی دادن هدایای تبلیغاتی نفیس می باشد. شما می توانید با استفاده از یکی از این هدایای تبلیغاتی نفیس به آسانی برای شرکت و برند خود تبلیغ نمایید و مشتری جذب کنید.

تاریخچه هدایای تبلیغاتی

اولین هدیه تبلیغاتی در سال 1789 در ایالت متحده به منظور برگزاری انتخابات ژورنال واشنگتن اهدا شد. که به صورت دکمه های یادبود بودند.در دهه های گذشته بسیاری از شرکت های ایالت متحده آمریکا، کانادا، انگلیس و نیوزیلند کالا های تبلیغاتی خود را از طریق شرکت های توزیع کننده کالای تبلیغاتی تهیه می کنند. به این توزیع کنندگان، توزیع کنندگان محصولات تبلیغاتی و یا مشاوران تبلیغاتی گفته می شود.

چه افرادی می توانند از هدایای تبلیغاتی نفیس استفاده نمایند.

تمام افرادی که دارای یک برند و یا یک شغل باشند می توانند از هدایای تبلیغاتی ارزان استفاده نمایند. برای نمونه پزشکان، شرکت ها و اداره های مختلف، مشاغل آزاد و یا مسئولین برگزاری یک سمینار و یا همایش را می توان تام برد. این راه می تواند به آسانی هم به عنوان یک یادبود عمل کند و هم می تواند برای برگزار کنندگان سمینار یک راه تبلیغاتی خوب به حساب بیاید. پس خود را محدود به یک شغل خاص نکنید. شما می توانید در هر شغلی که مشغول به فعالیت هستید اقدام به دادن هدایای تبلیغاتی نمایید. اگر بتوانید قشر هدف خود را نیز به درستی انتخاب نمایید و این هدایا با افرادی بدهید که می دانید به حرفه شما نیاز دارند می توانید به آسانی هزینه ای را که صرف تبلیغات نموده اید را با سود به خود برگردانید.

چه چیزهایی را می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی نفیس در نظر گرفت؟

اگر دنبال این هستید که بدانید چه چیزهایی در دایره هدایای تبلیغاتی نفیس قرار می گیرند در واقع باید بدانید که لوازمی که ارزش مالی بالا داشته باشند. برای نمونه یک خودکار معمولی نمی تواند جزو این گروه باشد اما یک روان نویس با کیفیت در این گروه قرار می گیرد. همچنین می توانید از انواع صنایع دستی کشورمان نیز به عنوان هدیه تبلیغاتی نفیس استفاده نمایید. شما می توانید از جعبه های خاتم کاری شده و یا کارهای منبت کاری شده که بر قسمتی از آنها نام شرکت و یا برند شما نیز ثبت شده است استفاده نمایید. حتی برخی از برندها به اهدای تابلو فرش نیز دست می زنند که مطمئنا دارای جلوه زیباتری نیز می باشد. همچنین برای یک همایش بین مدیران و روسا دادن ست های مدیریتی به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز می تواند تاثیر خوبی داشته باشد و یک راه درست و موثر برای تبلیغ به شمار آید.

هدایای تبلیغاتی ارزان در مشهد

چنانچه تمایل دارید محصول را به صورت فیزیکی خریداری کنید و از طریق وب سایت مجموعه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا ثبت سفارش ننمائید، میتوانید به فروشگاه مجموعه در مشهد مقدس مراجعه نمائید.

آدرس : خیابان امام خمینی (ره)، رو به روی سه راه دارایی، نبش امام خممینی 30، فروشگاه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا

شماره تلفن : 09158003545 – 05138541500

درباره نویسنده

✅ توجه توجه : سررسید سال 1399 ابن سینا، وارد سیستم توزیع شد .جهت سفارش و استعلام قیمت با شماره تلفن 09158003545 تماس حاصل فرمائید. ✅ به علت حجم بالای سفارشات سررسید 1399 با توجه به اولویت رزرو شده پاسخگو هستیم رد کردن