دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

هدایای تبلیغاتی از تولید به مصرف!

هدایای تبلیغاتی از تولید به مصرف!

هدایای تبلیغاتی

قطعا یکی از موارد محکم تر کردن روابط بین اشخاص تقدیم کردن هدیه است .
هدیه میتواند انواع مختلفی داشته باشد ولی باید به نوعی باشد که کاربردی باشد و دوام زیادی داشته باشد.
مواردی که می تواند به عنوان هدیه کاربرد داشته باشد می تواند اعم از : ساعت مچی، ساعت دیواری ، ست خودکار و خودنویس ،لوازم التحریر، کیف چرم و یا کیف سمیناری و انواع لوازم کاربردی که بسته به شخصی که شما می خواهید هدیه را تقدیمش کنید میتواند گزینه های مختلفی در پیش روی شما باشد .
یک دیگر از جنبه های هدیه دادن قیمت هدیه است. به این صورت که هدیه نباید زیاد گرانقیمت باشد و نه زیاد ارزان قیمت که موجب برخورد منفی از سمت مقابل شما باشد . می توانید بسته به نوع هدیه ای که می خواهید انتخاب کنید قیمت را برای آن در نظر بگیرید و قبل از آن بودجه خودتون رو در نظر داشته باشید .
امروزه در ارگان ها و شرکت ها در کنفرانس ها به افرادی که در آن سمینار یا کنفرانس شرکت کرده اند هدایایی تقدیم می کنند تا بتواند یک خاطره ماندگار برای آنها از آن همایش داشته باشند .

ساعت و خودکار :

بیشتر هدایا که در این مراسم استفاده میشود : ساعت رو میزی ، ساعت دیواری و یا خودکار است که بر روی آن ها لوگو و طرح شرکت را چاپ می کنند تا در هنگام استفاده از آنها آن شرکت یا ارگان برای آنها تداعی شود .

در تمام این هدایا بعضی از افراد از  هدایای الکتریکی استفاده میکنن . مواردی مانند پاور بانک ، فلش و یا هدست استفاده می کنند .

هدیه دادن همیشه همراه با مناسبتی خاص است . میتواند در یک عید ، مناسبتی خاص ، سالگرد یک خاطره خوش و یا حتی شما می تواند بدون هیچ مناسبتی و فقط به دلیل نزدیک تر شدن افراد به همدیگر و برقراری حس خوب بین اشخاص هدیه دادن را در نظر بگیرید . چون هیچ شخصی پیدا نمیشود که از هدیه گرفتن خوشحال نشود و حس خوبی نسبت به این موضوع پیدا نکند.

در دسته بندی قیمت هدیه ها می توان به مواردی مانند جاسوئیچی و یا خودکار که بیشتر در سمینار ها و نمایشگاه ها استفاده میشود که با چاپ لوگو و اسم شرکت بر روی آنها عرضه می شود  بعد از آنها می توان به ساعت های رومیزی و دیواری و سررسید اشاره کرد . و بعد از آن می توان به گرانقیمت ترین هدیه به ست هدیه مدیریتی اشاره کرد، این هدیه یک پک است که دارای موارد متعددی است مانند : خودکار و خودنویس،پاور بانک، سررسید نفیس ویا در مواردی دیگر لوازمی مانند اتو مو ، سشوار ، اتو مسافرتی و مواردی دیگر است.

 

میناکاری و خاتم کاری :

در مواردی دیگر شما می توانید از هدایی نفیس دیگری استفاده کنید. این موارد تابلو ، گلدان و ظروف خاتم کاری یا مینا کاری است این موارد می تواند از نظر قیمت بالایی که دارند در مواردی خاص استفاده شوند و یا به عنوان یادگاری بسیار نفیس به یکی از عزیزان یا مدیران به عنوان جایزه به نفرات برتر یک مسابقه اهدا شود . هدایای خاتم کاری و مینا کاری یک نکته مثبت دیگر که دارند به دلیل عامه پسند بودن این هدیه می تواند مورد استقابل بیشتر افراد قرار بگیرد و قطعا کسی که این هدیه را دریافت می کند این هدیه را در بهترین موقعیت منزل خود و یا دفترکار خود قرار می دهد تا همیشه در نظر ها قرار بگیرد و دیده شود و شما می تواند با اهدای این نوع هدیه همیشه در خاطر شخصی که به آن هدیه تقدیم شده ماندگار می شوید.

در کنار این لوازم تندیس ها نیز کاربرد دارند شما می توانید با چاپ متن دلخواه خود و نام طرف مقابل نیز یک هدیه ماندگار برای شخص به ارمغان بیاورد و در بهترین قسمت های منزل و محل کار قرار بدهند .

خودکار و روان نویس

امروزه با اینکه تکنولوژی پیشرفت زیادی کرده است و بیشتر افراد با تایپ کردن در موبایل و یا لب تاب و کامپیوتر شخصی خود نامه های خود را ارسال میکنند ، ولی باز هم هستند کسانی که متن های خود را در قالب مقاله و یا نامه می نویسند .

پیشنهاد به عنوان بهترین هدیه میتواند به افراد خودکار و یا خودنویس نفیس باشد که قطعا مورد پسند همه است و از جمله مواردی است که همیشه شخص آن را با خود به همراه دارد و موارد استفاده از آن زیاد است قطعا هر کسی که با یک خودکار و یا روان نویس نفیس بخواهد متنی را بنویسد و یا برگه ای را امضا کند هدیه شما می تواند حس خوبی را به ان شخص منتقل کند.

 

ست نفیس

همیشه افرادی هستند که به شعر و فال علاقه زیادی دارند و همیشه در منزل و یا محل کار خود کتاب شعر های زیادی دارند و بعضی اوقات که وقت آزاد دارند به سراغ آنها رفته و آنها را مطالعه می کنند و یا در جمع آنها را برای افراد حاضر در جمع می خوانند . بهترین پیشنهاد برای هدیه به این افراد می تواند ست کتاب نفیس باشد. ست نفیس معمولا دارای کتاب های غزلیات حافظ، بوستان و گلستان سعدی ، یک عدد ذره بین، قرآن کریم و در بعضی از ست ها کتاب اشعاری از برخی از شاعران نامی ایران قراردارد. این ست کتاب ها دارای بسته بندی بسیار زیبا و شکیل دارد که بعضی از این بسته بندی ها جنس بیرونی بسته بندی از چوب و داخل آن از مخمل مرغوب استفاده شده است . و البته خود کتاب از برگه های روغنی و یا برگه های مقاوم و مرغوب استفاده شده است و جنس جلد آن نیز بسیار مقاوم و زیبا است . پس می تواند یک هدیه زیبا برای افراد هنر دوست و اهل شعر باشد .

هدایای تبلیغاتی ارزان در مشهد

چنانچه تمایل دارید محصول را به صورت فیزیکی خریداری کنید و از طریق وب سایت مجموعه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا ثبت سفارش ننمائید، میتوانید به فروشگاه مجموعه در مشهد مقدس مراجعه نمائید.

آدرس : خیابان امام خمینی (ره)، رو به روی سه راه دارایی، نبش امام خممینی 30، فروشگاه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا

شماره تلفن : 091580035450513851500

درباره نویسنده