متر لیزری LEVEL PRO 3 کد:1483

متر لیزری

متر لیزری LEVEL PRO 3 کد:1483

فروشگاه اینترنتی ابن سینا در ادامه معرفی محصولات مرتبط با مشاغل مهندسی و کلکسیون جعبه ابزار، قصد معرفی متر لیزری کد:1483 را دارد.

انواع مترهای اندازه گیری مورد استفاده در مشاغل مهندسی :

متر به عنوان یکی از رایج ترین و پرکاربردترین ابزارهای مهندسی و نیز محصولات کاربردی در زندگی روزمره، دارای مدل های گوناگونی است. این وسیله کارآمد در عین سادگی، ایفا کننده نقش مهمی در شاخه های کاری مرتبط با ساخت و ساز می باشد. زیرا معیاری برای اندازه گیری در نظر گرفته می شود. از انواع مختلف متر می توان به: مترهای روکش دار PVC، مترهای فلزی، مترهای لیزری، متر باطری دار اتوماتیک، متر مهندسی و چرخ متردار، اشاره کرد.

یکی از انواع مترهای مورد استفاده، مترهای لیزری هستند. امروزه با پیشرفت های حاصل شده در زمینه های مهندسی، مترهای لیزری دارای محبوبیت زیادی شده اند. یکی از دلایلی که مترهای لیرزی توانسته اند نبض بازار را در دست بگیرند، دقت فراوان در اندازه گیری، سنجش فاصله های زیاد، کاهش زمان انجام کار و نیز توانایی بالای این محصول در اندازه گیری های پیاپی، می باشد. کار با مترهای لیزری بسیار ساده است. کافیست متر را در انتهای یکی از طرفین خواهان اندازه گیری قرار داد و سپس اقدام به هدف گیری طرف دیگر نمود تا بتوان فاصله بین دو نقطه را بدست آورد. مترهای لیزری نیز دارای طیف های گوناگونی هستند. ما در فروشگاه اینترنتی این سینا، در این مقاله قصد معرفی متر لیزری LEVEL PRO 3 کد:1483 را داریم. این محصول کاربردی قادر است تا فاصله 5 متر را تحت پوشش لیزری قرار دهد. یک متر ساده به طول 8FT/250 CM نیز بر روی این محصول تعبیه شده است. همچنین این متر لیزری دارای دو ترازسنج حبابی افقی و عمودی نیز می باشد که کار تراز کردن را تسهیل می بخشد.

1

پیگیری سفارش
لیست مقایسه