لوازم التحریر

مراحل دریافت لوازم التحریر

 • انتخاب محصول از طریق لیست خرید لوازم ذیل
 • کلیک برروی دکمه افزودن به سبد خرید و یا ارسال کد کالا به واحد فروش مجموعه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا به آدرس @EbnesinaSupport و یا سفارش تلفنی و تماس با 09158003545
 • واحد فروش ابن سینا پس از سفارش طرح انتخابی لوازم التحریر شما، با شما به جهت تایید نهایی تماس خواهند گرفت.

خرید انواع لوازم دانش آموزی و دانشجویی ، خرید دفتر تعاونی و لوازم التحریر عمده . انواع لوازم التحریر دخترانه و پسرانه موجود می باشد، همچنین تمامی لوازم نوشت افزار مورد نیاز برای دانشجویان و دانش آموزان به صورت کلی و عمده موجود است.

جهت سفارش روی منوی لوازم التحریر کلیک کنید و یا از طریق لیست ذیل ، لوازم مورد نیاز خود را سفارش دهید.

انواع نوشت افزار های ایرانی و خارجی ، لوازم فانتزی، خودکار کنکو، خودکار کیان و خودکار زبرا

پخش لوازم التحریر مشهد و تهران

طبقه بندی لوازم التحریر

نوشت افزارها در دسته های مختلفی طبقه بندی می شوند. نوع ویرایشی و نوشتاری آن ها را می توان به خودکار، قلم، روان نویس، اتود و … را اشاره کرد. لوازم رومیزی شامل نوار چسب، منگنه، سوراخ کن، پایه چسب و ..‌ هستند.

از لوازم مربوط به طراحی می توان به مداد رنگی، مداد شمعی، آب رنگ، قلم مو و … اشاره داشت. پاک کن ها و جوهرها نیز در میان انواع لوازم التحریر طراحی هستند. پوشه ها، کازیه، زونکن ، کلاسور و … از دیگر لوازم التحریر برای ذخیره سازی به شمار می آیند.

برای دیدن لیست کامل لوازم تحریر مهد کودک و پیش دبستانی کلیک کنید.

لیست لوازم التحریر پیشنهادی مهد کودک و پیش دبستانی

 1. رنگ انگشتی
 2. خمیر بازی
 3. مداد رنگی
 4. مداد شمعی
 5. مقوای اشتنباخ
 6. کاغذ A4
 7. دفتر نقاشی فنری
 8. دفتر یادداشت
 9. چسب مایع
 10. مداد سیاه
 11. پاک کن
 12. تراش
 13. قیچی
 14. ماژیک
 15. چسب ماتیکی
 16. شابلون

برای دیدن لیست کامل لوازم تحریر پایه اول تا چهارم دبستان کلیک کنید.

لیست لوازم التحریر پیشنهادی پایه اول تا چهارم دبستان

 1. کیف مدرسه
 2. دفتر
 3. جامدادی
 4. کاور کلیربوک
 5. مداد رنگی
 6. مداد مشکی
 7. مداد قرمز
 8. پاک کن
 9. تراش
 10. لیوان
 11. قیچی
 12. چسب مایع
 13. چسب ماتیکی
 14. خط کش
 15. شابلون اشکال هندسی
 16. آهن ربا
 17. ماژیک فسفری
 18. مقوای رنگی
 19. کاغذ A4

نکات مهم در خرید لوازم التحریر

_ زمانی که می خواهید خرید لوازم التحریر را برای فرزندان خود انجام دهید لازم است که به سن فرزندان توجه کافی را داشته باشید. زیرا لوازم نوشت افزار متناسب با سن ها مختلف بوده و هر کدام با توجه به سن افراد دارای کاربردی مخصوص هستند.

_ از جمله لوازم پر مصرفی که دستی بوده و مدت زمان زیادی با آن ها کار می شود خودکار و مداد را می توان نام برد. لذا هنگام خرید این لوازم باید دقت داشت تا از نوع مرغوب آن ها خریداری کنیم که نرم و روان باشند و زمان نوشتن مجبور به فشار دست نشویم که به انگشتان دست آسیب وارد نکنند.

یکی دیگر از لوازم و نوشت افزارهای پر مصرف دفتر می باشد. هنگامی که می خواهید خرید دفتر را انجام دهید باید در نظر داشته باشید که از دفترهای با تعداد برگ کم و حجم کمتر خریداری کنید. از نمونه های مرغوب دفتر می توان نوع سیمی آن که دارای جلد ضخیم تر هستند خریداری کرد. زیرا برای کلیه مقاطع تحصیلی مناسب هستند.

_  برخی لوازم التحریر برای دانش آموزان کوچک خطرناک هستند مانند: خط کش های فلزی، پرگار به دلیل نوک تیزی که دارند و گونیا زیرا خطکشی با سه جهت تیز می باشد. هنگام خرید این لوازم برای دانش آموزان کوچک بهتر از از نوع پلاستیکی و در پوش دار آن ها برای فرزندانتان خریداری کنید.

_  برای دانش آموزان کوچک پاک کن و مداد تراش ابزاری بسیار کاربردی و پر مصرف هستند که در طول سال تحصیلی از آن استفاده بسیار می کنند. هنگام خرید مداد تراش برای این که بهتر بتوان تراشه های مداد را جمع کرد بهتر است از نوع مخزن دار آن ها خریداری کنید.

_ وجود یک جا مدادی که بتوان به کمک آن راحت تر  جمع آوری کرد، کمک بسیاری برای در دسترس بودن خواهد بود. هنگام خرید جامدادی بهتر است از نوع کوچک و جنس خوب خریداری کنید.

_ وجود یک ماژیک کمک بسیاری برای افراد محصل خواهد داشت. ماژیک ها دارای انواع گوناگونی هستند که هر کدام دارای کاربردی خاص هستند.

کلاسور

پاکت دکمه دار همایشی

فولدر های 12 لایه (اکسپندینگ)

کیف اداری و سمیناری

پوشه آفیسر

زیر دستی همایشی-سمیناری

کیف سمیناری چرم