دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

لباس کار و تی شرت تبلیغاتی

لباس کار و تی شرت تبلیغاتی

لباس کار و تی شرت تبلیغاتی

شاید به این دقت کرده باشید که هر کسی در هر شغلی مشغول به کار است، یک لباس فورم و یا لباس برند خودش را می پوشد.

لباس کار و تی شرت های تبلیغاتی یکی از محصولاتی است که برای کارخانه، کارگاه و یا شرکت شما بسیار می تواند مفید باشد.

این محصولات قابلیت چاپ نام و لوگوی شرکت و یا برند شما را بر روی خودشان را دارند و شما می توانید از آنها به صورت اختصاصی استفاده کنید .

اگر شما صاحب یک کارگاه و یا کارخانه هستید باید به این نکته توجه کنید که در فصل تابستان و بهار که هوا به سمت گرم شدن می رود کار کردن با لباس سر همی کمی سخت می شود و باعص کاهش توانایی پرسنل شما می شود ، به همین لیل شما میتوانید از تی شرت های تبلیغاتی نیز استفاده کنید تا هم بتوانید برندینگ خود در لباس های کارتان را حفظ کنید و هم راندمان کارکرد کارمندان و پرسنل تان بالا می رود.

برای تهیه لباس و تی شرت می توانید از جنس های مختلفی استفاده کنید از جمله : پلی استر ، لاکرا، تریکو،ملانژ،پنبه و جنس های دیگر

که بستگی به هزینه شما و شرایط فصل می توانید نوع جنس پارچه را انتخاب کنید که  هزینه های مختلفی دارد و شما می تواند آن هارا انتخاب کنید .

تی شرت یقیه گرد پنبه یکی از ارزانترین نوع تی شرت است که شما می توانید تهیه کنید و اگر شما دراای یک سازمان هستید و می خواهید تی شرت رسمی تری انتخاب کنید تی شرت یقیه شکاری یا تی شرت یقه دکمه دار می تواند جزو بهترین انتخاب های شما باشد .

همچنین می توانید با توجه به فصل از تی شرت آستین کوتاه و یا آستین بلند نیز استفاده کنید .

همچنین شما می توانید از این محصول به عنوان هدایای تبلیغاتی نیز استفاده کنید و با حک آرم و لوگو به همکاران خود هدیه دهید

هدایای تبلیغاتی ارزان در مشهد

چنانچه تمایل دارید محصول را به صورت فیزیکی خریداری کنید و از طریق وب سایت مجموعه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا ثبت سفارش ننمائید، میتوانید به فروشگاه مجموعه در مشهد مقدس مراجعه نمائید.

آدرس : خیابان امام خمینی (ره)، رو به روی سه راه دارایی، نبش امام خممینی 30، فروشگاه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا

شماره تلفن : 091580035450513851500

درباره نویسنده