شرایط استفاده از سرویس و خدمات تحریر گیفت

الف. قوانین عمومی

توجه داشته باشید که قوانین فروشگاه اینترنتی تحریر گیفت، در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و ما به شما قبل از خرید هر محصولی پیشنهاد میکنیم این صفحه را تا آخر بخوانید و سپس محصول را سفارش دهید، در غیر این صورت، مسئولیت تمامی اتفاقات با مشتری می باشد.

 • تعریف مشتری یا کاربر : مشتری یا کاربر به کسی گفته خواهد شد که با اطلاعاتی که در فروشگاه ثبت کرده است اقدام به خرید و یا ثبت سفارش نماید.طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
 • تعریف فروشنده و تحریر گیفت : محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تحریر گیفت، همه بر اساس معیار های بومی و ذائغه ایرانی می باشد.
 • ارتباطات بر خط : تنها راه ارتباطی با مجموعه ابن سینا، از طریق صفحه تماس با ما، و ایمیل های زیر می باشد.
  info@tahrirgift.com و Customers@tahrirgift.com تنها راه ارتباطی آنلاین می باشد. خواهشمند است اگر فرد یا ایمیل دیگری غیر این صفحه و تمامی صفحات مجموعه ابن سینا به دست شما رسید آن را سریعا به Report@tahrirgift.com ارسال کنید.
 • حریم خصوصی کاربران : وب سایت اینترنتی تحریر گیفت، متعهد می شود که از تمامی اطلاعات کاربران، اعم از، ایمیل، نام، کد پستی و … محافظت کند و از آنها استفاده شخصی نکند.
  همه مطالب تهیه شده در وب سایت اینترنتی مجموعه هدایای تبلیغاتی تحریر گیفت جزو دارایی های این مجموعه حساب شده و هرگونه کپی و سواستفاده از آن پیگرد قانونی داشته و شرعا حرام است.
  مجموعه تحریر گیفت را تنها در آدرس tahrirgift.com بشناسید و هر آدرس دیگری اشتباه بوده و تمامی سو استفاده های ممکن بر عهده کاربر می باشد.

ب. راه های ارتباطی

 • راه های تماس تلفنی :مجموعه ابن سینا، دارای دو شماره تلفن 38544800-051 و 38541500-051 می باشد. هرگونه شماره دیگری جز این دو شماره دیدید، لطفا هرچه سریع تر آن را از طریق Report@tahrirgift.com به ما اطلاع دهید.
 • حضوری : دفتر و فروشگاه مرکزی سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا، واقع در استان خراسان رضوی، مشهد، خیابان امام خمینی (ره)، سه راه دارایی می باشد.

پ.ثبت و ارسال سفارش

 • سفارشات در مشهد : تمامی سفارشات در شهر مشهد، با پیک ارسال خواهد شد و حداکثر تا دو روز کاری به طول می انجامد.
 • سفارشات در دیگر استان ها : تمامی سفارشات در دیگر استان ها، بین سه تا 5 روز کاری به طول می انجامد.

* شایان ذکر است، شما میتوانید سفارش خود را از طریق پست پیشتاز، تیپاکس و باربری دریافت کنید و این بسته به میل شما دارد که از چه طریقی بخواهید سفارشتان را دریافت کنید.

 

1