سررسید و سالنامه 1400

خرید سررسید و سالنامه 1400

سررسید 1400

سررسید 1400 چیست؟

سالنامه و سررسید 1400 نوعی دفترچه یادداشت روزانه هستند، با این تفاوت که هر صفحه آن دارای تاریخ سال 1400 است؛ البته امروزه به دلیل کاربرد های متععدی که دارند در زمینه های مختلف کاری، انواع زیادی سررسید به بازار آمده‌اند که در ادامه به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت. همچنین به دلیل جنس محکم جلد آن ها و نوع صحافی آن ها دارای عمر طولانی هستند ( یک سال ) و می‌توانند به‌عنوان یک محصول تبلیغاتی بسیار سودمند نیز مورد استفاده قرار گیرد. جالب است بدانید که کلمه سررسید به زبان ایتالیایی annuario نام برده می شود.

سررسید یا سالنامه را می‌توان با توجه به صفحات داخلی، نوع جلد، جنس صفحات، نوع چاپ، اندازه چاپ و شیوه صحافی دسته‌ بندی کرد.

سررسید دفتر یا کتابی است دست‌نویس یا چاپ‌شده که درمورد رویدادهای اتفاق‌افتاده در یک سال اطلاعاتی می‌دهد. سالنامه‌ها ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی، یا اجتماعی را پوشش دهند یا تنها به یک موضوع بپردازند. سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌هایی باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطرهٔ حوادث، اتفاقات، یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه دارند. نوشتن سالنامه می‌تواند در مواردی چون حقوقی، بازرگانی، انبارداری یا تولیدی جنبهٔ قانونی داشته باشد.

سالنامه از ترکیب دو کلمه «سال» و «نامه» تشکیل شده و شاید به این دلیل باشد که سالنامه، مجموعه‌ای از نامه‌هایی است که فرد برای سال می‌نویسد یا برعکس. یعنی سال (گذر زمان)، و صاحب سالنامه، نامه‌نگاری‌هایی با یکدیگر ترتیب می‌دهند و به همین دلیل است که برای برخی از مردم، سالنامه یک وسیله کاملاً شخصی محسوب می‌شود.

تاریخچه سررسید

سررسید اولین بار در ایتالیا اختراع شد. ایران و ایتالیا دو کشور تولید کننده انبوه سررسید یا سالنامه در سرتاسر جهان می باشند.

معمولا سالنامه های لوکس و اروپایی، که بیشتر توسط مدیران مورد استفاده قرار میگیرد؛ الگو گرفته از سالنامه های لوکس ایتالیایی میباشد که توسط مجموعه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا، خدمت شما عزیزان عرضه میگردد. همچنین تولید و توزیع انواع سررسید اختصاصی شما عزیزان انجام می شود

مراحل دریافت سررسید 1400

  • انتخاب محصول از طریق لیست سررسید 1400 ذیل
  • کلیک برروی دکمه افزودن به سبد خرید و یا ارسال کد کالا به واحد فروش مجموعه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا به آدرس @EbnesinaSupport و یا سفارش تلفنی و تماس با 09158003545
  • واحد فروش ابن سینا پس از سفارش طرح انتخابی سررسید 1400 شما، با شما به جهت تایید نهایی تماس خواهند گرفت.

bank ansar
bank eghtesad novin
bank ghardeshgari
bank iran zamin
bank mehr iran
bank sepah
bime dana
bime dana
bime-mihan.jpg
bime-saman.
daftar asnad rasmi
daneshgah ferdosi
golriz
bank melat
post bank
akhbar mashhad
astan ghodse razavi
iran khodro
bank saderat iran
bank meli iran
baradaran hoseni
bazargani hosenian
botan
topis
sabet electric