دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

سررسید وزیری

سررسید وزیری

سررسید وزیری

سررسید وزیری

امروزه کاربرد سررسید ها بسیار زیاد شده است چه برای استفاده تبلیغاتی و یا استفاده جهت یادداشت برداری . سررسید ها دارای ابعاد مختلفی هستند که می تواند از رایج ترین این دسته بندی ها به سررسید وزیری اشاره کرد که امروزه طرفداران زیادی است که بیشترین آمار سفارش را دارد .

ویژگی های سررسید وزیری

سررسید وزیری با سایزی مناسب طراحی شده است تا به راحتی در کیف و یا در دست قابل حمل باشد و فضای بسیار زیادی برای یادداشت دارد و این باعث می شود که طرفداران این محصول زیاد باشد . جنس های ساخته شده این سررسید به چند مدل مختلف تهیه می شود : سررسید جنس اشبالت، سررسید جلد گالینکور وسلفون از رایج ترین جنس هایی است که در تولید جلد سررسید وزیری  به کار می رود .

سررسید وزیری 98

قطع سررسید وزیری

معمولا سایز سررسید وزیری 98 24*17 سانتی متر است و همین سبب شده است که فضای زیادی برای یادداشت های روزانه داشته باشد و جادار است . ولی  برخی از افراد به دلیل ابعاد نسبتا بزرگ این سررسید ترجیح میدهند که سررسید های با سایز کوچک تر تهیه کنند تا در حمل این سررسید به مشکل نخورند.

چاپ جلد سررسید

روش های مختلفی برای چاپ جلد سررسید استفاده می شود از جمله چاپ سیلک ، طلاکوب ، لیزر ، داغی و cnc

از جمله به نحوه چاپ این سررسید می توان اشاره کرد که

چاپ سیلک : این روش نوعی چاپ است که توسط شابلون چند رنگ مختلف بر روی سطح جلد قرار میگیرد و چند لایه رنگ طرح مورد نظر را تشکیل میدهد .

طلاکوب و داغی : این روش چاپ بیشتر به صورت ایجاد یک قطعه بر روی دستگاه که شامل طرح لوگو است به دستگاه متصل میشود و با افزایش دمای دستگاه و فشار وارده بر روی جلد سررسید طرح مورد نظر حک می شود و برای همیشه بر روی سطح جلد باقی می ماند و از بین نمی رود .

لیزر و cnc : در این روش به وسیله لیزر ، لوگو ، ادرس و شماره تماس مورد نظر بر روی جلد سررسید وزیری حک می شود و از کیفیت بالایی برخوردار است و اگه با سوزاندن سطح سررسید طرح مورد نظر را حک میکند که خود زیبایی و رنگ خاصی ایجاد می کند .

تقسیم بندی های سررسید وزیری

تقسیم بندی ایام در سررسید وزیری به صورت یک روزه ، دوروزه ، هفتگی است که در یکروزه به این صورت است که در هر صفحه از سررسید وزیری دارای یک روز از ایام هفته است . در دوروزه ، در هر صفحه دوروز از هفته در صفحات سررسید قرار دارد . و در هفتگی به صورت یک هفته بر خلاف تصور در دو صفحه قرار میگیرند ، نه در یک صفحه و دیگر صفحات این سررسید به صورت یادداشت می توان استفاده کرد

سررسید وزیری اختصاصی 

شما می توانید سررسید وزیری را بنا به تعداد مورد نیاز خود و با طراحی خود به صورت اختصاصی طراحی کنید و به عنوان هدیه آن را به افراد مختلف و یا جهت استفاده در سمینار ها و کنفرانس ها پخش کنید و همچنین می توانید در این سررسید وزیری اختصاصی تبلیغات دلخواه خود را نیز چاپ کنید تا بهتر این محصول برای شما سودآور باشد

زمان سفارش سررسید

بهترین زمان برای سفارش سررسید اختصاصی خود نیمه دوم سال است که بعد از انتخاب مناسبت ها توسط وزارت ارشاد شما می توانید سفارش این محصول را اغاز کنید زیرا با نزدیک شدن به انتهای سال قیمت های مواد اولیه برای تهیه سررسید افزایش می یابد و شما باید هزینه مازاد نسبت به چندین ماه قبل پرداخت کنید. این نوع از سررسید توسط مجموعه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا ، تولید و توزیع می شود.

درباره نویسنده