دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

سررسید اروپایی

سررسید اروپایی

سررسید اروپایی

سررسید اروپایی

سررسید اروپایی یکی از دسته بندی های جدید سررسید ها است که به تازگی به کشور ما وارد شده است (سال 93) و بومی سازی شده است و به جای تاریخ میلادی به صورت شمسی طراحی و چاپ می شود . این سررسید به اسم های دیگه ای مانند سررسید رقعی باریک و پالتویی بلند نیز شناخته می شود . این سررسید جزوه خوش دست ترین و شیک ترین سررسید هایی است که در کشور وجود دارد و همین باعث محبوب شدن این سررسید در سال های اخیر شده است.

این سررسید بیشتر در اروپا استفاده می شود که با نمونه برداری و تغییر در ظاهر این محصول تغییراتی را در آن ایجاد کرده اند و تولید کنندگان آن را داخل کشور به صورت انبوه استفاده می کنند.

سررسید اروپایی

ویژگی های سررسید اروپایی

با وجود اینکه این سررسید فضای کمی را اشغال می کند فضای زیادی برای یادداشت برداری دارد و شما می توانید به راحتی از آن برای یادداشت برداری مطالب استفاده کنید .یکی دیگر از ویژگی هایی که باعث محبوبیت این سررسید شده است تولید سررسید اروپایی با کاغذ کرم است ، این کاغذ هم از جنس های مناسبی تهیه شده است و هم باعث می شود که چشم شما نسبت به کاغذ سفید کمتر خسته شود و هم در تولید از کاغذ های باطل تهیه می شود که خود به چرخه طبیعت و کمتر قطع شدن درختان کمک زیادی می کند.

بعضی از تولید گنندگان برای جذابیت بیشتر سررسید اروپایی از صفحات بدرقه های با طرح های زیبا استفاده می کنند مثلا با سررسید با طرح چرم از بدرقه چرم استفاده میکنند که باعث زیبا تر شدن سررسید اروپایی می شود .

سایز سررسید اروپایی

سررسید اروپایی دارای ابعاد 13 تا 13.5 سانتی متر عرض و 20 تا 21 سانتی متر طول آن است و اینکه بعضی از سررسید های اروپایی ابعاد متفاوت از این سایز را دارند نبود یک سایز مشخص بین تولید کنندگان سررسید است که اختلاف سایز متفاوتی را به وجود اورده اند.

تفاوت سررسید اروپایی

علاوه برصفحات داخلی سررسید اروپایی وسایز این سررسید نسبت به دیگر مدل های سررسید ، این سررسید دارای یک کش می باشد که علاوه بر کاربردی بودن این کش ، به زیبایی آن نیز می افزاید . معمولا رنگ کش با رنگ جلد سررسید همخوانی دارد . اما بعضی از تولید کنندگان از رنگ متضاد رنگ جلد استفاده میکنند و معتقدند که این کار باعث زیبایی بیشتر می شود .

انواع سررسید اروپایی

سررسید اروپایی از نظر زمان بندی صفحات داخلی به صورت یکروزه ، دوروزه ، هفتگی . ماهانه یافت می شود.و از نظر طرح به مدل های :اروپایی مدیریتی ، اروپایی ترمو ، اروپایی چرمی ، اروپایی ترمو کش داری و سررسید اروپایی جلد اشبالت دسته بندی می شود و هر کدام از آنها صحافی و چاپ سررسید مختلفی می توان برای آنها انجام داد و برعکس دیگر سررسید ها چه سررسید عمومی و چه سررسید اختصاصی دارای محدودیت صحافی نمی باشد و می توان بنا به خواست مشتری به راحتی مدل های زیادی را برای آن پیاده سازی کنید.

همچنین شما می توانید سررسید اروپایی 98 را به صورت یک سررسید اختصاصی برای مجموعه ، شرکت و ارگان خود سفارش دهید و با قرار دادن تبلیغات خود در این سررسید یک بازخورد خوبی داشته باشید زیرا این سررسید به دلیل کاربردی بودن همیشه همراه افراد خواهد بود و این باعث می شود که تبلیغات شما به خوبی دیده شود. این مدل از سررسید، توسط مجموعه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا تولید و توزیع می شود.

درباره نویسنده