دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

سررسید اختصاصی

calender pv

سررسید اختصاصی

سررسید اختصاصی

این روزا در راستای تبلیغات سازمان ها و ارگان ها و یا فروشگاه استفاده از سررسید اختصاصی رواج پیدا کرده است

به دلیل کارایی بسیار زیاد سررسید و سالنامه در برابر دیگر هدایای تبلیغاتی می توان به عنوان یک مورد مناسب نظر داشت که نسبت به هزینه پایین و کاربرد زیاد می تواند به عنوان مورد مناسبی برای تبلیغات شما باشد .

سررسید اختصاصی به نوعی از سررسید اشاره دارد که آن سازمان ، شرکت و یا ارگان به عنوان دلخواه خودطراحی میکنند و آن را عرضه میکنند .

طرح و ابعاد سررسید اختصاصی

معمولا در سررسید های عمومی تنوع رنگ و طرح بسیار محدود می باشد و شما حق انتخاب زیادی ندارید ولی با استفاده از سررسید اختصاصی شما می توانید تمامی موارد دلخواه خود اعم از طراحی صفحات ، طرح تبلیغاتی بین صفحات و رنگ و طرح جلد را به دلخواه خود طراحی و سفارش بدهید که قطعا می تواند جذاب تر از سررسید های عمومی باشد تا افرادی که به آنها هدیه می دهید  ترجیح بدهند از سررسید اختصاصی شما استفاده کنند .

باید در نظر داشت که در تهیه سررسید های عمومی  محدودیت هایی از نظر ابعاد و سایز ( وزیری ، رقعی  ، اروپایی و … )  وجود دارد ولی در تهیه سررسید های اختصاصی دست شما برای انتخاب این ابعاد و سایز باز است.

calender size

هزینه چاپ سررسید اختصاصی

همچنین در نظر داشته باشید که برای چاپ سررسید های اختصاصی نسبت به چاپ برروی سررسید های معمولی هزینه کمتری دارد برای مثال شما اگر بخواهید بر روی جلد ترمو یک سررسید معمولی چاپ انجام بدهید هزینه بیشتری نسبت به سررسید های اختصاصی دارد .

انواع چاپ سررسید اختصاصی

چاپ سررسید اختصاصی به سه روش انجام می شود : چاپ  تنها بر روی جلد ، چاپ تبلیغات بین صفحات و روی جلد و طراحی کامل سررسید به صورت تمام صفحه از جلد تا صفحات داخلی  انجام میگیرد .

در نحوه چاپ بر روی جلد تنها لوگو ، آدرس و یا شماره تلفن شرکت بر روی جلد حک می شوند

چاپ بین صفجات به این گونه است که با طراحی تبلیغات و تصاویر مورد نظر سفارش دهنده این طراحی بر ریو گلاسه طراحی می شود و بین صفحات قار میگیرند و همچنین چاپ لوگو و آدرس و شماره تماس نیز بر روی جلد چاپ می شوند .

و در چاپ تمام سررسید اختصاصی علاوه بر موارد بالا طراحی تمام صفحات نیز برای مشتری انجام میگیرد تا ایده آل برای مشتری باشد و بازخورد بهتری را نسبت به هدیه خود دریافت کنند

که هر کدام از این روش ها که مورد نیاز سفارش دهنده باشد انجام میگیرد .

در نهایت مان مورد نظر برای تهیه سررسید اختصاصی است و باید سریعتر در نیمه دوم سال این سفارش انجام شود چون با نزدیک شدن به آخر هر سال قیمت کاغذ و دیگر موارد مورد استفاده در سررسید ها افزایش پیدا میکنند و سفارش دهنده سررسید اختصاصی باید هزینه اضافه تری را نسبت به ماه های قبل پرداخت کند

 

 

درباره نویسنده

✅ توجه توجه : سررسید سال 1399 ابن سینا، وارد سیستم توزیع شد .جهت سفارش و استعلام قیمت با شماره تلفن 09158003545 تماس حاصل فرمائید. ✅ به علت حجم بالای سفارشات سررسید 1399 با توجه به اولویت رزرو شده پاسخگو هستیم رد کردن