دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

خرید لوازم التحریر

خرید لوازم التحریر

لوازم التحریر

با وجود گسترش تکنولوژی در زندگی ما محصولات کمک آموزشی مختلفی متناسب با تکنولوژی برای تحصیل دانش آموزان ساخته شده است. اما این پیشرفت تکنولوژی سبب نشده تا برخی از لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان کنار گذاشته شود. در این میان نوشت افزار ها و کیف مدرسه از لوازم ضروری هستند که در هنگام تحصیل دانش آموزان با آن ها همراه هستند.

لوازم التحریر چیست؟

لوازم التحریر چیست؟

نوشت افزار و لوازم التحریر از جمله ابزارهایی هستند که به منظور نگارش، ترسیم و یا نقاشی مورد استفاده قرار می گیرند. لوازم التحریر در انواع برندها و مارک ها وجود دارند. برای خرید این لوازم باید دقت داشت تا نوع استاندارد و مرغوب آن خریداری شود.

طبقه بندی لوازم التحریر

طبقه بندی لوازم التحریر

نوشت افزارها در دسته های مختلفی طبقه بندی می شوند. نوع ویرایشی و نوشتاری آن ها را می توان به خودکار، قلم، روان نویس، اتود و … را اشاره کرد. لوازم رومیزی شامل نوار چسب، منگنه، سوراخ کن، پایه چسب و ..‌ هستند.

از لوازم مربوط به طراحی می توان به مداد رنگی، مداد شمعی، آب رنگ، قلم مو و … اشاره داشت. پاک کن ها و جوهرها نیز در میان انواع لوازم التحریر طراحی هستند. پوشه ها، کازیه، زونکن ، کلاسور و … از دیگر لوازم التحریر برای ذخیره سازی به شمار می آیند.

لوازم التحریر در محیط کار

استفاده از لوازم التحریر فقط به مدرسه و دانشگاه مربوط نمی شود بلکه در محل کار نیز نیاز است که از این لوازم استفاده شود. البته بستگی به شغلی دارد که افراد دارند. می توان از جمله لوازم التحریر پر مصرف در محل کار کاتریج، پرینتر و کاغذ را از ضروریات لازم در محل کار نام برد.

فرقی نمی کند که شرکتی که در آن مشغول به فعالیت هستید، یک شرکت بزرگ است یا در یک دفتر کوچک مشغول باشید به هر حال لازم است که برای شغل خود مقداری لوازم التحریر فراهم کنید.

لوازم التحریر در محیط کار

لوازم التحریر ضروری در محل کار

می توان از لوازم کاربردی که در محل کارتان لازم است با آن ها کار کنید به لوازم زیر اشاره کرد. اگر شما با یک پرینتر جوهر افشان یا یک پرینتر لیزری کار می کنید به مقدار زیادی کاغذ پرینتر احتیاج دارید. لازم است که برای پرینتر لیزری کاتریج تهیه کنید.

از آن جایی که استفاده از پرینتر در هر زمانی که سر کار هستید لازم می باشد و شما لازم است برای فاکتور های خود از پرینتر استفاده کنید لذا باید کاتریج اضافی تهیه کنید تا در صورت خالی شدن کاتریج قبلی از آن کمک بگیرید.

افرادی که در محل کار خود از پرینتر جوهر افشان استفاده می کنند لازم است که کاتریج مخصوص به این پرینتر را تهیه کنند و کاتریج اضافی داشته باشند تا در کار آن ها وقفه رخ ندهد. از آن جایی که برای هر رنگی لازم است از یک کاتریج استفاده شود، کاتریج تمامی رنگ ها را باید تهیه کرد.

از دیگر لوازم التحریری که باید در محل کار تهیه کرد می توان به دفترچه یادداشت اشاره کرد. این دفترچه کاربرد فراوانی در محل کار خواهد داشت و برای کارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. دفترچه یادداشت را می توان برای حضور در جلسات و نوشتن ایده های مختلف مربوط به کار و ذخیره سازی اطلاعات کاری استفاده کرد.

لوازم التحریر ضرروی

از جمله ضروریاتی که باید در محل کار وجود داشته باشد، سالنامه و تقویم است. اگر سالنامه یا تقویم در محل کار نباشد کارمندان دچار سر در گمی خواهند شد. به عنوان مثال بدون داشتن تقویم کارکنان فروش یک شرکت از تاریخ و ساعت جلسات خود اطلاعی ندارند.

برای به ذهن سپردن روزهای کاری و یا تعطیلات و همچنین قرارهای مهم لازم است که یک تقویم یا سالنامه در محل کار باشد. برای محل کار می توان از سالنامه های جیبی یا تقویم های رومیزی کاری استفاده کرد.

همچنین برچسب های یادداشت از جمله لوازم التحریری هستند که لازم است در محل کار برای تمامی شرکت ها وجود داشته باشد.

از دیگر لوازم التحریر لازم در محیط کار می توان به قیچی، نوار چسب و استمپ اشاره کرد که در محیط کار برای رفع نیازهای کاری شما استفاده بسیار دارند. در یک شرکت و اداره وجود فولدر و پوشه هایی که اسناد کاغذی در آن نگهداری می شود و سبب مرتب سازی اسناد می شود از ضروریات می باشد. پوشه ها و زونکن ها سبب می شود تا کارمندان وظایف خود را به صورت مرتب شده ارائه دهند.

پاکت نامه یکی دیگر از ملزوماتی است که باید در هر اداره ای تهیه شود تا کارمندان بتوانند از آن برای کار خود استفاده کنند. فرستادن فاکتورها و ارسال نامه ها برای مشتریان نیازمند تهیه پاک نامه است.

پاکت نامه ها را می توان در سایزهای مختلف A4 و پاکت های خالی اشیا تهیه کرد. با دانستن ارقام مختلف مورد نیاز لوازم التحریر به راحتی می توان نمونه های مختلف را با بررسی انواع مختلف خریداری کرد.

انتخاب خودکار مناسب

 

انتخاب خودکار مناسب

 

خودکار و مداد از جمله لوازم التحریری هستند که شخصی بوده و هرکسی با یک نوع خودکار راحت خواهد بود. اگر می خواهید برای محل کار خود خودکار تهیه کنید باید اول مطمئن شوید که تمامی کارکنان دارای خودکار هستند و برای  افراد مراجعه کننده به شرکت نیز ضروری است که خودکار اضافی تهیه کرد. باید این نکته را رعایت کرد که خودکار های خیلی ارزان قیمت مناسب نیستند.

خرید لوازم التحریر

هنگام خرید لوازم التحریر باید نکات مختلفی را رعایت کرد. در زیر این نکات و مقررات را بررسی می کنیم:

با شروع فصل مدارس و مهر ماه دانش آموزان و دانشجویان به فکر تدارک برای خرید لوازم التحریر خود می افتند. برای اکثر والدین اهمیت زیادی دارد که فرزند آن ها برای مدرسه خود از چه لوازمی استفاده می کند. لذا آن ها هنگام خرید لوازم التحریر و نوشت افزارها دقت می کنند که از لوازم با کیفیت و مرغوب خریداری کنند تا بتوانند بهترین استفاده را از لوازم التحریر خود ببرند.

خرید انواع لوازم التحریر

انتخاب لوازم التحریر مناسب

امروزه به دلیل تنوع بسیاری از نوشت افزار های موجود در بازار و همچنین به دلیل تبلیغات بسیاری که از انواع برندهای لوازم التحریر می شود برای بیشتر والدین انتخاب یک برند از انواع نوشت افزارها بسیار سخت خواهد بود. لذا افرادی که مشغول تحصیل هستند و والدین برای خرید لوازم التحریر دچار سر درگمی می شوند.

اصول فراوانی وجود دارد که موقع خرید لوازم التحریر باید آن ها را رعایت کرد. کیفیت نوشت افزارها دارای اهمیت بسیار است اگر شما از برندهای مرغوب برای این لوازم استفاده کنید دیگر مجبور به خرید دوباره نخواهید شد و انتخاب یک برند مرغوب برابر صرفه جویی در هزینه های اضافی خواهد شد.

انتخاب لوازم التحریر مناسب

نکات مهم در خرید لوازم التحریر

_ زمانی که می خواهید خرید لوازم التحریر را برای فرزندان خود انجام دهید لازم است که به سن فرزندان توجه کافی را داشته باشید. زیرا لوازم نوشت افزار متناسب با سن ها مختلف بوده و هر کدام با توجه به سن افراد دارای کاربردی مخصوص هستند.

_ از جمله لوازم التحریر پر مصرفی که دستی بوده و مدت زمان زیادی با آن ها کار می شود خودکار و مداد را می توان نام برد. لذا هنگام خرید این لوازم باید دقت داشت تا از نوع مرغوب آن ها خریداری کنیم که نرم و روان باشند و زمان نوشتن مجبور به فشار دست نشویم که به انگشتان دست آسیب وارد نکنند.

_  یکی دیگر از لوازم و نوشت افزارهای پر مصرف دفتر می باشد. هنگامی که می خواهید خرید دفتر را انجام دهید باید در نظر داشته باشید که از دفترهای با تعداد برگ کم و حجم کمتر خریداری کنید. از نمونه های مرغوب دفتر می توان نوع سیمی آن که دارای جلد ضخیم تر هستند خریداری کرد. زیرا برای کلیه مقاطع تحصیلی مناسب هستند.

_  برخی لوازم التحریر برای دانش آموزان کوچک خطرناک هستند مانند: خط کش های فلزی، پرگار به دلیل نوک تیزی که دارند و گونیا زیرا خطکشی با سه جهت تیز می باشد. هنگام خرید این لوازم برای دانش آموزان کوچک بهتر از از نوع پلاستیکی و در پوش دار آن ها برای فرزندانتان خریداری کنید.

_  برای دانش آموزان کوچک پاک کن و مداد تراش ابزاری بسیار کاربردی و پر مصرف هستند که در طول سال تحصیلی از آن استفاده بسیار می کنند. هنگام خرید مداد تراش برای این که بهتر بتوان تراشه های مداد را جمع کرد بهتر است از نوع مخزن دار آن ها خریداری کنید.

_ وجود یک جا مدادی که بتوان به کمک آن راحت تر لوازم التحریر را جمع آوری کرد، کمک بسیاری برای در دسترس بودن لوازم التحریر خواهد بود. هنگام خرید جامدادی بهتر است از نوع کوچک و جنس خوب خریداری کنید.

_ وجود یک ماژیک کمک بسیاری برای افراد محصل خواهد داشت. ماژیک ها دارای انواع گوناگونی هستند که هر کدام دارای کاربردی خاص هستند.

نکات مهم در خرید لوازم التحریر

قیمت نوشت افزارها

از دیگر نکات مهم در خرید نوشت افزارها این است که قیمت بالای این وسایل به منزله کیفیت برتر آن ها نیست و با بهره بردن از تجارب دیگران و دقت کافی می توان محصولات کارا و با کیفیت خریداری کرد.

قیمت لوازم التحریرخرید لوازم التحریر از فروشگاه های مرغوب

 با مراجعه به بازار برای خرید نوشت افزارها با انواع مختلف آن ها و برندهای گوناگون مواجه می شویم که انتخاب یک نمونه از بین لوازم مختلف را برای ما سخت خواهد کرد. همچنین فروشگاه های مختلف با ایجاد تخفیفات مختلف امکان مقایسه نوشت افزارها را برای مشتریان سخت می کنند. اما افراد با تجربه و فعال در این زمینه توصیه می کنند که هنگامی که می خواهید لوازم التحریر خریداری کنید بهتر است از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهید.

برای صرفه جویی اقتصادی چه لوازم التحریری را باید انتخاب کرد

برای انتخاب لوازم التحریر مقرون به صرفه لازم است انتخاب درستی برای خرید این لوازم داشته باشید. بهتر است برای خرید دفاتر از نوع ترکیبی استفاده کرد. چون دفتر از جمله لوازم التحریر پر کاربرد و با مصرف بالا در میان دانش آموزان است، استفاده از دفترهای معمولی و فانتزی موجب می شود تا خرید شما با قیمت کمتر و متناسب با سلیقه دانش آموزان انجام شود.

برای دانش آموزان مقاطع بالاتر و دانشجوبان خرید دفاتر کلاسوری موجب می شود که در خرید خود صرفه جویی انجام دهند. کلاسورهای جدیدی که در بازار وجود دارد از نمونه کلاسورهای قدیمی هستند که با قرار دادن برگه در آن می توان برگ های آن را تقسیم بندی کرد.

دفترهای کلاسوری در سه دسته جلد پلاستیکی، روکش سلفونی و جلد مقوایی هستند. دفترهای جلد چرمی از قیمت بیشتری نسبت به جلد مقوایی برخوردار هستند. به دفترهای کلاسوری دفتر 26 سوراخ گفته می شود.

انتخاب لوازم التحریرکیف مدرسه

کیف مدرسه از دیگر لوازم التحریر مهم هستند که هنگام خرید نوشت افزار مدرسه باید به آن توجه کرد. کیف های مدرسه در یک گروه کیف های کوله ای، کیف چرخ دار و کیف دستی و اداری تقسیم بندی می شوند. در هنگام خرید این کیف ها باید دقت داشت که جثه دانش آموز در نظر گرفته شود و کیف از استاندارد خوبی برخوردار باشد تا با حمل کیف به دانش آموزان صدمه ای وارد نشود.

خرید کیف مدرسه

خرید اینترنتی لوازم التحریر

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که از خرید لوازم التحریر لذت می برید و با دیدن این لوازم به یاد دوران تحصیل خود می افتید و همچنین عاشق خرید خودکارها و دفترهای لوکس و مداد رنگی های مرغوب هستید، می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید و با مراجعه به سایت های فروش و فروشگاه های اینترنتی که لوازم التحریر لوکس رابا قیمت مناسب انجام می دهند، خرید خود را انجام دهید.

پس از سفارش دادن این لوازم شما می توانید محصولات مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید. همچنین اگر قصد سوپرایز کردن فردی را با محصولات نوشت افزاری دارید می توانید با سفارش دادن این محصولات از فروشگاه های معتبر آدرس فرد مورد نظر را داده تا این محصولات را درب منزل خود دریافت کنند. این سایت ها اکثر مواقع تخفیفات بسیاری را برای مشتریان  خود لحاظ می کنند.

در ادامه برای راحتی شما کاربران عزیز لیستی کامل از لوازم پیشنهادی مناسب هر دوره تهیه و ارائه شده است.

لیست لوازم پیشنهادی مهد کودک و پیش دبستانی

لوازم قیمت
رنگ انگشتی تماس بگیرید
خمیر بازی تماس بگیرید
مداد رنگی تماس بگیرید
مداد شمعی تماس بگیرید
مقوای اشتنباخ تماس بگیرید
کاغذ A4 تماس بگیرید
دفتر نقاشی فنری تماس بگیرید
دفتر یادداشت تماس بگیرید
چسب مایع تماس بگیرید
مداد سیاه تماس بگیرید
پاک کن تماس بگیرید
تراش تماس بگیرید
قیچی تماس بگیرید
ماژیک تماس بگیرید
چسب ماتیکی تماس بگیرید
شابلون تماس بگیرید

لیست لوازم پیشنهادی پایه اول تا چهارم دبستان

لوازم قیمت
کیف مدرسه تماس بگیرید
دفتر تماس بگیرید
جامدادی تماس بگیرید
کاور کلربوک تماس بگیرید
مداد رنگی تماس بگیرید
مداد مشکی تماس بگیرید
مداد قرمز تماس بگیرید
پاک کن تماس بگیرید
تراش تماس بگیرید
لیوان تماس بگیرید
قیچی تماس بگیرید
چسب مایع تماس بگیرید
چسب ماتیکی تماس بگیرید
خط کش تماس بگیرید
شابلون اشکال هندسی تماس بگیرید
آهن ربا تماس بگیرید
ماژیک فسفری تماس بگیرید
مقوای رنگی تماس بگیرید
کاغذ A4 تماس بگیرید

لیست لوازم پیشنهادی پایه پنجم و ششم

لوازم قیمت
کیف تماس بگیرید
جامدادی تماس بگیرید
دفتر تماس بگیرید
مداد سیاه یا اتود تماس بگیرید
خودکار تماس بگیرید
تراش تماس بگیرید
پاک کن تماس بگیرید
ماژیک وایت برد تماس بگیرید
ماژیک فسفری تماس بگیرید
لاک غلط گیر تماس بگیرید
گونیا تماس بگیرید
پرگار تماس بگیرید
نقاله تماس بگیرید
خط کش تماس بگیرید
کاغذ شطرنجی تماس بگیرید
قیچی تماس بگیرید
زونکن A4 تماس بگیرید
پوشه دکمه دار تماس بگیرید
چسب ماتیکی تماس بگیرید
چسب نواری تماس بگیرید

لیست لوازم پیشنهادی دوره دبیرستان

لوازم قیمت
کیف تماس بگیرید
جامدادی تماس بگیرید
دفتر تماس بگیرید
مداد سیاه یا اتود تماس بگیرید
نوک اتود تماس بگیرید
خودکار تماس بگیرید
استیکی نوت تماس بگیرید
ماژیک هایلایت تماس بگیرید
لاک غلط گیر تماس بگیرید
کلاسور تماس بگیرید
روان نویس تماس بگیرید
خط گش تماس بگیرید
ست هندسه تماس بگیرید
دفتر رسم تماس بگیرید
دفتر یادداشت تماس بگیرید
ماژیک وایت برد تماس بگیرید
برگه A4 تماس بگیرید
مداد طراحی تماس بگیرید
تخته شاسی تماس بگیرید
پاک کن تماس بگیرید
کاور کاغذ تماس بگیرید
پوشه دکمه دار تماس بگیرید
کلر بوک تماس بگیرید
منگنه تماس بگیرید

لیست لوازم پیشنهادی دانشجویان

لوازم قیمت
مداد تماس بگیرید
خودکار تماس بگیرید
روان نویس تماس بگیرید
برگه A4 تماس بگیرید
برگه کلاسور تماس بگیرید
ماژیک هایلایت تماس بگیرید
استیکی نوت تماس بگیرید
سررسید تماس بگیرید
گیره کاغذ تماس بگیرید
منگنه تماس بگیرید
چسب نواری تماس بگیرید
چراغ مطالعه تماس بگیرید

لیست لوازم پیشنهادی اداری

لوازم قیمت
سالنامه تماس بگیرید
تقویم تماس بگیرید
دفتر یادداشت تماس بگیرید
کاغذ A4 تماس بگیرید
پاکت نامه تماس بگیرید
استیکی نوت تماس بگیرید
ماژیک تماس بگیرید
تخته وایت برد تماس بگیرید
زونکن تماس بگیرید
پانچ تماس بگیرید
منگنه تماس بگیرید
ست رومیزی مدیریتی تماس بگیرید
پوشه تماس بگیرید
کلاسور تماس بگیرید
کارتابل تماس بگیرید
جلد مدارک تماس بگیرید
ماشین حساب تماس بگیرید
مداد تماس بگیرید
خودکار تماس بگیرید
قیچی تماس بگیرید
چسب نواری تماس بگیرید

سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا چه خدماتی ارائه می دهد؟

مجموعه سررسید و هدیای تبلیغاتی ابن سینا تمام خدمات سفارش و چاپ سررسید را بر عهده دارد و با دارا بودن چاپ خانه اختصاصی متعهد می شود که در سریع ترین زمان ممکن هدیه تبلیغاتی شما عزیزان را تحویل دهد.

درباره نویسنده