تقویم رومیزی ۱۴۰۱

تقویم رومیزی 1401

تقویم رومیزی 1401

تقویم رومیزی 1401 قطعا امروزه همراه با پیشرفت تکنولوژی و با گسترش استفاده از فناوری های جدید ، وسایل و امکانات چاپی کم کم جای خود را به تکنولوژی های روز و دیجیتال خواهند داد. اما همچنان یکی از وسایل پرکاربرد در هر سازمان و یا ارگان و شرکت قابل استفاده روی میز هر فرد ، تقویم رومیزی اختصاصی می باشد.

هدایای تبلیغاتی ابن سینا

این افتخار را دارد که به عنوان یکی از پیشتازان عرصه هدایای تبلیغاتی در سراسر کشور اقدام به راه اندازی سیستم فروش تقویم رومیزی نماید. در این صفحه همراه ما باشید تا با پیشنهاد های زیبا و با با قیمت های شگفت انگیز تقویم رومیزی 1401 مجموعه ابن سینا آشنا شوید.

سری دیگر تقویم های مجموعه تخصصی ابن سینا ، تقویم رومیزی می باشد. ابعاد این تقویم برخلاف سایر تقویم ها بسیار به مربع نزدیک تر است و همین سایز مربع طوری سبب استقبال خوب از این تقویم شده است. این تقویم به رنگ های سفید ، مشکی ، قرمز و سبز به صورت انتخابی ارائه می شود.

چاپ این تقویم به صورت تمام اختصاصی انجام می شود که شما می توانید به صورت دو رو این تقویم را برای چاپ ارسال کنید. اگر برای طراحی این تقویم نیاز به کمک داشتید کارشناسان شما در مجموعه ابن سینا در خدمت هستند که شما برای داشتن تقویم زیباتر راهنمایی کنند.