دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

تاریخچه هدایای تبلیغاتی

تاریخچه هدیه تبلیغاتی

تاریخچه هدایای تبلیغاتی

تاریخچه هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی عبارت است از کالا هایی که برای رسیدن به اهداف تجاری لوگو و یا شعار مجموعه شما روی آن درج می شود. تاریخچه هدیه تبلیغاتی یک روش مدرن و فراگیر جهت تبلیغ انواع محصولات  می باشد.

کاربرد هدیه تبلیغاتی

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که هدف از بکار گیری هدیه تبلیغاتی چیست؟ هدف از اهدای این هدایا بازاریابی برای مشتریان می باشد. این هدایا عموما در نمایشگاه ها و کنفرانس ها اهدا می شود تا به برند سازی برای مجموعه شما کمک کند.

هدایای تبلیغی به هدیه ای گفته می شود که یک شخص یا مجموعه به منظور معرفی محصولات و یا برند خود و یا ترویج و تبلیغ محصول استفاده می شود که نام برند خود را روی آن حک کرده اند و آن را به مخاطبین خود تقدیم می کنند.

تاریخچه هدایای تبلیغاتی

اولین هدیه تبلیغاتی در سال 1789 در ایالت متحده به منظور برگزاری انتخابات ژورنال واشنگتن اهدا شد. که به صورت دکمه های یادبود بودند.در دهه های گذشته بسیاری از شرکت های ایالت متحده آمریکا، کانادا، انگلیس و نیوزیلند کالا های تبلیغاتی خود را از طریق شرکت های توزیع کننده کالای تبلیغاتی تهیه می کنند. به این توزیع کنندگان، توزیع کنندگان محصولات تبلیغاتی و یا مشاوران تبلیغاتی گفته می شود.

تبلیغات پیکسلی شیوه مدرن تبلیغات

تبلیغات پیکسلی به نوعی تبلیغات اینترنتی گفته می شود که دارای هزینه بسیار زیادی برای این نوع تبلیغات می باشد  و هزینه های موجود بر اساس  تعداد پیکسل های استفاده شده محاسبه می شود. تاریخچه این تبلیغات  که جزء تبلیغات جدید محسوب می شود به سال 2005 میلادی بر می گردد. در سال 2005 یکی از دانشجویان بریتانیا با طراحی وب سایتی با نامی عجیب شروع به تبلیغات پیکسلی نمودند. روند کار به این صورت بود که هر شخص برای تبلیغات برند خود می بایست فضای تبلیغاتی برای برند خود خریداری کند که هزینه این فضا بر اساس تعداد پیکسل ها محاسبه می شود.

مشهور ترین اقلام تبلیغاتی نسبتا کوچک و دارای قیمت پایین می باشند. البته در جشنواره های خاص و مشهور هدایای تبلیغاتی ارزان و گران قیمت تری نیز اهدا می شود که این هدایا ممکن است عطر و یا تندیس های خاص باشند.

هدایای تبلیغاتی ارزان در مشهد

چنانچه تمایل دارید محصول را به صورت فیزیکی خریداری کنید و از طریق وب سایت مجموعه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا ثبت سفارش ننمائید، میتوانید به فروشگاه مجموعه در مشهد مقدس مراجعه نمائید.

آدرس : خیابان امام خمینی (ره)، رو به روی سه راه دارایی، نبش امام خممینی 30، فروشگاه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا

شماره تلفن : 09158003545 – 05138541500

درباره نویسنده

✅ توجه توجه : سررسید سال 1399 ابن سینا، وارد سیستم توزیع شد .جهت سفارش و استعلام قیمت با شماره تلفن 09020331800 تماس حاصل فرمائید. ✅ به علت حجم بالای سفارشات سررسید 1399 با توجه به اولویت رزرو شده پاسخگو هستیم رد کردن