دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

تاریخچه سررسید

تاریخچه سررسید

تاریخچه سررسید

سررسید چیست؟

سررسید دفتر یا کتابی است دست‌نویس یا چاپ‌شده که درمورد رویدادهای اتفاق‌افتاده در یک سال اطلاعاتی می‌دهد. سالنامه‌ها ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی، یا اجتماعی را پوشش دهند یا تنها به یک موضوع بپردازند. سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌هایی باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطرهٔ حوادث، اتفاقات، یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه دارند. نوشتن سالنامه می‌تواند در مواردی چون حقوقی، بازرگانی، انبارداری یا تولیدی جنبهٔ قانونی داشته باشد.

سالنامه از ترکیب دو کلمه «سال» و «نامه» تشکیل شده و شاید به این دلیل باشد که سالنامه، مجموعه‌ای از نامه‌هایی است که فرد برای سال می‌نویسد یا برعکس. یعنی سال (گذر زمان)، و صاحب سالنامه، نامه‌نگاری‌هایی با یکدیگر ترتیب می‌دهند و به همین دلیل است که برای برخی از مردم، سالنامه یک وسیله کاملاً شخصی محسوب می‌شود.

تاریخچه سررسید

سررسید اولین بار در ایتالیا اختراع شد. ایران و ایتالیا دو کشور تولید کننده انبوه سررسید یا سالنامه در سرتاسر جهان می باشند.

معمولا سالنامه های لوکس و اروپایی، که بیشتر توسط مدیران مورد استفاده قرار میگیرد؛ الگو گرفته از سالنامه های لوکس ایتالیایی میباشد که توسط مجموعه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا، خدمت شما عزیزان عرضه میگردد. همچنین تولید و توزیع انواع سررسید اختصاصی شما عزیزان انجام می شود.

سالنامه اروپایی

مجموعه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا و کادر مجرب آن تلاش دارند تا با اضافه کردن مطالب و مهم و کاربردی و یا بخش های مفید سعی دارند تا بهترین سررسید را عرضه کنند . شاید شما در هر سررسید  بخش های مختلفی دیده باشید . مانند بخش یادداشت شماره های تلفن ، تلفن های مهم و ضروری ، پیش شماره شهر ها و کشور ها و از این قبیل بخش ها که میتواند برای تمامی افراد کارایی داشته باشد .

سررسید به علت کاربرد طولانی مدت و یکساله بودن آن استفاده های فراوانی دارد و زیاد در دسترس قرار میگیرد پس یک گزینه مناسب برای قرار دادن تبلیغات در آن می تواند برای شما سود آور باشد .

هرروزه در تهیه سررسید های اختصاصی خلاقیت هایی خلق میشود که سعی بر این دارد تا بتواند بهتر مشتری را به خود جذب کرده و کارایی این سررسید ها را بیشتر کنند تا بازده هزینه های صرف شده برای سررسید را سریعتر برگرداند

 

درباره نویسنده