دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

انواع سررسید ارزان و سررسید تبلیغاتی

سررسید ارزان

انواع سررسید ارزان و سررسید تبلیغاتی

سررسید ارزان – سررسید تبلیغاتی – سالنامه ارزان

امروزه هدایای تبلیغاتی جزو مهم ترین اصول تبلیغات و برندینگ یک شرکت و یک مجموعه می باشد. سررسید ارزان یا سالنامه، جزو هدایای تبلیغاتی پر طرفدار در ایران می باشد. پیک خرید سررسید یا زمان خرید سررسید از آذر ماه تا فروردین ماه سال آینده همان سال می باشد و معمولا اکثر شرکت ها در این بازه زمانی اقدام به خرید سررسید می کنند.

سررسید های تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

سررسید وزیری

سررسید های وزیری جرو محبوب ترین نوع سررسید در بازار می باشد. این نوع سررسید به دلیل قیمت بسیار مناسب، طراحی زیبا و طول صفحات با ابعاد 24*17 سانتی متر پاسخ گوی نیاز ها و برنامه ریزی های یک شرکت برای یک سال آینده می باشد. هرچند برخی از مجموعه ها و شرکت ها ابعاد کوچک سالنامه را ترجیح میدهد.

سررسید رقعی

سررسید های رقعی بسیار خوش دست بوده و ابعاد آن ها مقداری از سررسید وزیری کمتر می باشد. ابعاد حدودی این نوع از سررسید های تبلیغاتی 21*15 سانتی متر می باشد . پس از سررسید های وزیری جزو محبوبترین سررسید های بازار به حساب می آیند.

سررسید اروپایی

طرفدار این نوع از سررسید ها معمولا شرکت های تازه تاسیس و شرکت های دانش بنیان می باشد. زیرا این نوع از سررسید به دلیل طراحی زیبا و ابعاد مناسب و تفاوت رنگ کاغذ آن با دیگر سررسید ها متفاوت می باشد.

ابعاد سررسید های اروپایی 21*10 سانتی متر بوده وخوش دستی یکی از عواملی است که اکثر شرکت ها به آن علاقه مند می شوند.

سررسید پالتویی

همه چیز از اسم این سررسید پیداست،این نوع از سالنامه ها دارای ابعاد کوچکتری نسبت به سایز سررسید ها برخوردار است.طبیعتا اگر حجم محتوا یا متن برای شما در اولویت باشد به سررسیدی نیزپاز دارید که حجم زیادی داشته باشد و بتوانید یادداشت های زیادی در آن قرار دهید و پیشنهاد می شود از سررسید وزیری استفاده نمائید.

ابعاد سررسید های پالتویی 10*17 سانتی متر می باشد.

سررسید اختصاصی

سررسید های اختصاصی با همه سررسید ها متفاوت است در این نوع از سررسید؛ همه جیز متفاوت است، به عنوان مثال جلد سررسید می تواند لوگوی شرکت یا مجموعه شما باشد و یا در صفحات آن میتوان لوگوی دلخواه و طرح مورد نیاز شمارا چاپ کرد.

سررسید ارزان

بودجه اولین موضوعی است که شرکت های تازه کار و کسب و کار های کوچک مد نظرشان است. سررسید های ارزان ابن سینا برای این دسته از شرکت ها طراحی شده است. قطع این دسته از سررسید ها ویزیری بوده و جلد سلفونی دارد. سررسید ارزان ابن سینا سال 96-97 با کمترین قیمت در سر تا سر کشور، با قیمت 3700 تومان به فروش رفت.سررسید ارزان به مشتریانی پیشنهاد می شود که قصد ندارند زیاد برای تبلیغات بودجه بگذارند و تبلیغات هدفمند انجام دهند.

سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا چه خدماتی ارائه می دهد؟

مجموعه سررسید و هدیای تبلیغاتی ابن سینا تمام خدمات سفارش و چاپ سررسید را بر عهده دارد و با دارا بودن چاپ خانه اختصاصی متعهد می شود که در سریع ترین زمان ممکن هدیه تبلیغاتی شما عزیزان را تحویل دهد.

 

درباره نویسنده