دسته بندی محصولات
دسترسی سریع

افتاب گیر تبلیغاتی

افتاب گیر تبلیغاتی

افتابگیر تبلیغاتی

امروزه در هر خانواده ای حداقل یک نفر از اعضای خانواده خودرو دارد و نگه داری آن اهمیت زیادی برای افراد دارد . یکی از مواردی که کارایی زیادی دارد افتابگیر است . در فصل تابستان و تابش شدید نور خورشید و گرم شدن داخل خوردو به پوشش داخلی ماشین آسیب هایی وارد می شود . برای جلوگیری از این معضل می توان از آفتابگیر استفاده کرد . این محصول کاربردی در کنار شیشه خودرو قرار میگیرد و نور تابشی خورشید را بازتاب می کند و از گرم شدن داخل خودرو جلوگیری می کند . سطح براق و نقره ای رنگ آن یکی از عوامل موثر در این امر است تا آسیبی به خودروی شما وارد نشود.

یکی دیگر از ویژگی هایی که افتابگیر دارد قابلیت چاپ تبلیغاتی شما بر روی آن ممکن است و شما می توانید افتابگیر تبلیغاتی خود را تهیه کرده و به صورت تیراژ بالا عرضه کنید .

همچنین با حک کردن آرم و لوگوی خود بر روی آفتابگیر تبلیغاتی می توانید آن را در سمینار ها و یا به همکاران خود هدیه داده .

قطعا این محصول با دوام بالای خود با چاپ بر روی آن مشابه یک بیلبورد تبلیغاتی برای شماست و با قرار دادن آن در پشت شیشه های ماشین همکاران یک تبلیغ برای شما می باشد و همین هدیه تبلیغاتی می تواند مشتریان شما را افزایش دهد .

همچنین به دلیل کاربرد بالای آفتابگیر جزو یکی از هدایایی است که می توان با اطمینان رضایت هدیه را دریافت می کند را داشته باشید .

همچنین بعضی از آفتابگیر تبلیغاتی برای شیشه های کنار ماشین مناسب است که هنگام سفر شما می توانید به کمک مکنده هایی که در ان قرار دارد آن ها را به شیشه متصل کرده و از تابش آزار دهنده نور خورشید جلوگیری کند و شما با خیال راحت به سفر خود ادامه دهید.

همچنین در افتابگیر های شیشه کنار مکان هایی تعبیه شده است که راننده به راحتی بتواند از آن جا به آینه های بغل مسلط باشد و فضای دید خود را از دست ندهد و در عین حال از تابش خورشید به داخل خودرو جلوگیری کند.

هدایای تبلیغاتی ارزان در مشهد

چنانچه تمایل دارید محصول را به صورت فیزیکی خریداری کنید و از طریق وب سایت مجموعه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا ثبت سفارش ننمائید، میتوانید به فروشگاه مجموعه در مشهد مقدس مراجعه نمائید.

آدرس : خیابان امام خمینی (ره)، رو به روی سه راه دارایی، نبش امام خممینی 30، فروشگاه سررسید و هدایای تبلیغاتی ابن سینا

شماره تلفن : 091580035450513851500

درباره نویسنده